Virbac, Zenifel spray, 60 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

Opis

Zenifel spray to produkt o unikalnej formule, który łączy uspokajające działanie kocich feromonów policzkowych z relaksującym działaniem wyciągu z kocimiętki (Nepeta cataria).

ZENIFEL® Spray zawiera analogii frakcji F3 kocich feromonów policzkowych (11,6%) oraz wyciąg z kocimiętki (Nepeta cataria). Wyciąg z Nepeta cataria, bogaty w nepetalakton, poprawia ogólne samopoczucie kotów porównywalnie do działania kocich feromonów policzkowych.
ZENIFEL® Spray:

  • pozwala na redukcję stresu u kotów zwłaszcza w przypadkach nagłych, nieprzewidzianych i stresujących wydarzeń ,takich jak podróż w nieznane miejsca czy wizyta w przychodni weterynaryjnej,
  • wpływa na redukcję niewłaściwych zachowań w domu (drapanie, znaczenie moczem).

Skład: ZENIFEL® Spray to preparat o innowacyjnej formule, który zawiera analogi frakcji F3 kocich feromonów policzkowych (11,6%) i wyciąg z kocimiętki (Nepeta cataria). Wyciąg z Nepeta cataria poprawia ogólne samopoczucie kotów porównywalnie do działania kocich feromonów policzkowych.

Uwaga: Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować bezpośrednio na zwierzę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W niskich temperaturach mogą tworzyć się kryształy, co jest jednak odwracalnym procesem w temperaturze pokojowej. Preparat może mieć lekko żółty kolor, który nie wpływa na jego skuteczność. ZENIFEL® Spray jest preparatem na bazie alkoholu i nigdy nie powinien być stosowany do preparatu ZENIFEL® Dyfuzor.

Opakowanie: 60 ml

Opinie o produkcie (0)

VET Check
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
z siedzibą w Siedlcach
Ul. Kazimierzowska 29
08-110 Siedlce
https://www.wiw.mazowsze.pl/
OBRÓT DETALICZNY PRODUKTAMI OTC NA ODLEGŁOŚĆ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl